Jdi na obsah Jdi na menu

SERVIS - SAMSUNG

PROČ SI NECHAT KLIMATIZACI PROHLÉDNOUT 1× ROČNĚ OD AUTORIZOVANÉHO TECHNIKA?

5letá záruka na kompresor

Díky pravidelným ročním prohlídkám získáte prodlouženou záruku (ze 3 na 5 let) na srdce samotné klimatizace. Garanční prohlídku vám potvrdí autorizovaný servisní technik.

Životnost klimatizace až 15 let

Při pravidelných servisních prohlídkách jednou ročně se výrazně zvyšuje životnost klimatizace. Ze zkušeností i informací od výrobce je životaschopnost klimatizací Samsung 10–15 let.

V sezoně na plný výkon

Abyste měli v létě jistotu, že nepřijdete o soukromý chládek, doporučujeme domluvit servisní prohlídku na konec zimy nebo jaro. Jen tak vám můžeme zaručit, že technik bude mít čas a klimatizace bude v největších horkách chladit.

Bezproblémová reklamace

I když pan Novák odvedle z vesnice s klimatizacemi umí, přesto nedoporučujeme servisovat klimatizaci někým jiným než autorizovaným servisním technikem. V případě poruchy v záruční době by se vám takový zásah nemusel vyplatit.

Razítko za povinnou revizi

U výkonnějších zařízení je také povinná každoroční revize chladicího okruhu. Rozhodujícím faktorem pro nutnost revizí je typ a množství použitého chladiva. Nemusíte se bát, že na razítko zapomenete. Jestli se vás revize týká nebo ne, vám poradíme po výběru konkrétní klimatizace.

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář