Jdi na obsah Jdi na menu

Klimatizace Haier

Navrženo pro váš komfort

Klimatizace Haier vnesou svěží vzduch do domácnosti i komerčního objektu. Jsou tiché a vytváří komfortní vnitřní prostředí. Seznamte se s chytrými funkcemi, které vám usnadní život a zajistí čistý vzduch.

let.jpgt.jpg4ede846234cdc1675dc8e903a1158d42.jpg

 

Plazmový generátor s vysokým účinkem

12.05.2022, Haier klimatizace

Tisková zpráva ze dne 11. května 2022: Společnost Haier dnes oznámila, že nový modul Haier UVC Pro byl otestován a byla prokázána jeho účinnost k potlačení nového koronaviru (SARS-CoV-2) s konkrétní účinností až 99,991%.

2022 UVC PRO (6).jpg

Bezkonkureční řešení, které nemá na trhu srovnání – Haier jako jediný garantuje účinek jak v samotné klimatizaci, tak i v prostoru kde je klimatizace instalována. Žádný jiný výrobce nemá doposud tento kombinovaný účinek potvrzený nezávislým testem.

Oproti původnímu systému Haier UV-C LED 2021 je modul UVC Pro vybaven pokročilou technologií, která dokáže generovat plazmu, díky tomu je i v místnosti zdravější a čistší vzduch. Kromě toho vyzařuje specifické UV paprsky poblíž vstupu cirkulačního vzduchu do jednotky klimatizace a okamžitě začíná potlačovat nebezpečí přenášená vzduchem. Funguje tak, že poškozuje strukturu DNA a RNA virů i patogenů, což způsobuje, že mikroorganismus není schopen vykonávat životně důležité buněčné funkce.

Společnost Haier klimatizace spolupracuje se společností Texcell S.A. již od roku 2020. V roce 2022 společnost Haier nechala provést nezávislé testy klimatizace Haier s UVC Pro modulem v profesionální laboratoři Texcell se sídlem v Paříži. V laboratorním testovacím prostředí klimatizace Haier s UVC Pro modulem potlačila virus SARS-CoV-2 s účinností až 99,991 % ve vnitřní jednotce a v prostoru 6,7 m3.

Aktuálně máme v nabídce klimatizace Haier Expert s tímto novým modulem UVC Pro.

Původní znění tiskové zprávy, certifikát výsledku a "volný překlad do ČJ" jsou níže k dispozici.

Společnost Texcell SA (výzkumná laboratoř): je globální smluvní výzkumná organizace, která se specializuje na virové testování, virovou likvidaci, imunoprofilování a R&D nebo GMP.

 

2022-UVC-PRO-(5)_CZ.jpg2022-UVC-PRO-(3)_CZ.jpg2022-UVC-PRO-(7)_CZ.jpg2022-UVC-PRO-(4)_CZ.jpg